Polski Serwer Militarii

Witaj na naszym forum graczu!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-06-25 04:52:27

Robak
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-13
Liczba postów: 13
WindowsChrome 51.0.2704.79

Podanie na moderatora.

Piszę nowy wątek ponieważ ktoś zamknął wątek z rekrutacją. Ale pisze, że otwarta, to otwarta.

1.Imię: Brajan
2.Nick na serwerze: #cc0000Bright
3.Wiek: 14
4.Znajomość ortografii: Kwartylion na Gugol.
5.Staż na serwerze oraz w MTA: No tak jak od podłogi do tęczówki zawodnika NBA, więc kilka lat.
6.Informacje o Tobie (min 10 zdań):
Jestem ssakiem, jestem humanoidem. jestem człowiekiem. jestem ponadprzeciętnie inteligentny w stosunku do innych osobników mojej rasy podobnych wiekowo. jestem kucharzem wszystkich kucharzy. jestem szefem wszystkich szefów. lubie placki. nie lubie nazistów. gitara siema.
7.Ile jesteś w stanie przesiadywać na serwerze? (ile godzin): Nie jestem jakąś zegarynką, zależy od pogody.
8.Jak długo możesz przebywać na serwerze w ciągu tygodnia (dni): Nie jestem jakąś zegarynką, zależy od pogody.. (Żeby się różniły)
9.Czy znasz się dobrze na militariach?: Nie, jestem zielony, ale MON ma zamiar zbudować kolejny okręt typu orp jan Paweł 2, co im chuja da bo i tak największym obecnie lotniskowcem jest USS Gerald R. Ford o napędzie atomowym i który ma zastąpić USS Enterprise. HK416 to zmodyfikowany przez Heckler & Koch GmbH karabinek M4, w którym prócz wyglądu zewnętrznego zmieniono m.in. cały system gazowy na podobny do tego który znajduje się w G36. Wiem także, że zawodowa służba wojskowa w RP ssie pałkę, dlatego to OT dostało MSBSy.
Życzę sobie powodzenia.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
firstrescue - wolfes - naruto-rpg - bigworldmu - dbmhubpl