Polski Serwer Militarii

Witaj na naszym forum graczu!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-06-26 12:56:48

Kris
Administrator
Dołączył: 2016-08-24
Liczba postów: 65
Windows XPFirefox 51.0

Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Zapraszamy wszystkich chętnych do składania podań pod tym postem!

blackwater-xe-defense-military-contractor-iraq-contractors-2.jpg


maxresdefault.jpg

ELO

Offline

#2 2017-06-26 13:00:29

MatriX
Moderator
Dołączył: 2016-11-18
Liczba postów: 55
Windows 7Opera 46.0.2597.26

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Nick: F3rn
Wiek: 16,5
Komunikatory i sprawny mikrofon: Ts'a mam ale nie działa mi dźwięk potem coś pokombinuje.
Swoje zainteresowania(min 5 zdań): Moimi zainteresowaniami są gry komputerowe,budowa aplikacji,skryptów i modeli do MTA,ArmA2 i 3. Gotowanie * po kryjomu biorę lekcje gotowania :^) *. Budowa i podkręcanie prostych maszyn itd. Rysowanie jednostek wojskowych np: Delta Force, JW Agat, S.A.S,DEVGRU itp. Niszczenie przedmiotów np: Klawiatura,monitory,słuchawki itp.
Rysopis postaci(min 10 zdań)(Wiek,cechy charakterystyczne,historia,gdzie służyłeś): Mam na imię Dmitrij Kovalczenko,urodziłem się 1996 mam  roku w Moskwie. Mam obecnie 21 lat i 1 września obchodzę urodziny. Służyłem w jednostkach  specjalnych Specnaz oraz FSB w wydziale 'A'. Moja historia zaczęła się kiedy miałem 18 lat. Wtedy zacząłem chodzić do szkoły wojskowej ponieważ rodzice nie dawali sobie ze mną rady. Ta poznałem mojego najlepszego kumpla Mikołaja  Berezowskiego. Potem kiedy ukończyliśmy szkołę mieliśmy 20 lat i razem poszliśmy na rekrutacje do jednostki wojskowej 'Specnaz'. Tam wtedy nasze drogi się rozdzieliły. Ja zostałem kapitanem oddziału szturmowego, a Mikołaj porucznikiem u boku Kapitana Sokołowa z 5 oddziału wsparcia. Potem zostałem jednak postrzelony podczas misji w Afganistanie i przewieźli  mnie do bazy.Tam jednak skończyłem służbę w Specnazie i ruszyłem do FSB wydziału 'A'. Lecz tam nie przeszedłem poprawnie szkolenia z strzelania broni ponieważ wtedy w Afganistanie zostałem postrzelony z dragunova w rękę przez snajpera w górach. Potem postanowiłem służyć jako rosyjski najemnik w ICG.
Czy akceptujesz regulamin forum i serwera?: Akceptuje.
Dlaczego ICG?: Zawsze chciałem zostać najemnikiem u boku Krisa <3.
Link do twojego skina:  /ss 124

Ostatnio edytowany przez MatriX (2017-06-26 13:16:28)


Jeśli nie dasz rady się obronić..... Zgłoś się do nas
CGETm

Offline

#3 2017-06-26 13:44:07

Kris
Administrator
Dołączył: 2016-08-24
Liczba postów: 65
Windows XPFirefox 51.0

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Przyjęty!


maxresdefault.jpg

ELO

Offline

#4 2017-06-27 10:56:45

Szajbus18
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-28
Liczba postów: 4
WindowsChrome 58.0.3029.81

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Nick:sajbusz18
Wiek:16
Komunikatory i sprawny mikrofon: tak jest, skype discord teamspeak gg steam origin uplay
Swoje zainteresowania(min 5 zdań): lubie ASG troszki motoryzacji szczypte h4x0rowania w chromie oraz minecrafta i kopiowanie itemów w dayz
Rysopis postaci(min 10 zdań)(Wiek,cechy charakterystyczne,historia,gdzie służyłeś): jestem dumnym polakiem z krwi i kości od zawsze mialem pieprzyk na lewym jadrze sluzylem w luftwaffe na poczatku 1941 pozniej mnie wywalili bo cudzolozylem z zydowka teraz jestem weteranem szukajacym darmowego zyrcia i spania.
Czy akceptujesz regulamin forum i serwera?: jeszcze jak
Dlaczego ICG?: chcialbym przestac byc skurwialym botem jak mnie to grin lubial nazywac dlatego wybralem ta jednostke taktyczna.
Link do twojego skina: ss 270


68b1dbb47f466b99

Offline

#5 2017-06-28 14:24:55

fredi
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-24
Liczba postów: 4
Windows 7Firefox 54.0

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Nick: fredi
Wiek: 15
Komunikatory i sprawny mikrofon; mikrofon nie, komunikatory skype, steam, origin, discord


Swoje zainteresowania; E-sport czyli jak niektórzy nazywają graniem w gry i nic nie robieniem. Historią jak coś to nie jestem jakimś historykiem wole słuchać jak ktoś mówi o historii niż sam o niej mówić, a i ostatnie zainteresowanie : razer hihi.


Rysopis postaci: Dobrze zbudowany Rosjanin, blond włosy i niebieskie oczy.  Urodził się w 1980 roku w Leningradzie (aktualnie Petersburg). W 2001 r. dołączył do Specnazu a w 2005 roku z niego odszedł, po odejściu ze Specnazu służył w Siłach Zbrojnych Federacji Rosyjskiej do 2012 roku dosługując się tam stopnia Sierżanta. W 2013 roku odszedł z SZFR po nieprzyjemnej sytuacji która zaszła na jednej z misji wojskowych. W 2014 roku postanowił rozpocząć działalność najemnika zatrudniając się w organizacjach najemniczych. Taki ma zamiar i teraz.


Czy akceptuje regulamin forum i serwera; nie mam wyboru xD
Dlaczego ICG: Bo mi kazałeś i nie chce być noobem. keppo xD
Link do twojego skina: /ss 112

Offline

#6 2017-06-28 14:36:50

Kris
Administrator
Dołączył: 2016-08-24
Liczba postów: 65
Windows XPFirefox 51.0

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Przyjęty!
Nick dla ciebie: ICG.Inc|Opr.Nick


maxresdefault.jpg

ELO

Offline

#7 2017-07-01 15:53:12

HoszeQ
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-27
Liczba postów: 11
WindowsChrome 59.0.3071.115

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Nick: Ghost
Wiek: 14 (ale nie mów nikomu)
Komunikatory i sprawny mikrofon: Ts3, mumble, discord, skype i g. Jeśli chodzi o mikrofon to posiadam i jest dobry.
Swoje zainteresowania(min 5 zdań): Interesuje się informatyką i zamierzam pójść w ślady brata czyli na grafika. Militariom interesuje się od ok. 3 lat dzięki rozpoczęciu gry na moim pierwszym serwerze MTA Militaria (Makarova)
Rysopis postaci(min 10 zdań)(Wiek,cechy charakterystyczne,historia,gdzie służyłeś): Na imię mu Nikolaj Markov. Jest to młody Rosjanin ur w 1984 roku. Ma ciemno-zielone oczy, jest wysoki ma hmm. brązowe krótkie włosy, bardzo uzdolniony w dziale informatyki. Pierwszą jego stycznością z militariom było dołączenie w 2003 r. do SZFR jednak po 5 latach odszedł. Doszedł w 2008 r. do Specnazu jako informatyk jednak z przyczyn rodzinnych po 3 latach musiał odejść. Aktualnie zajmuje się jako Najemnik.
Czy akceptujesz regulamin forum i serwera?: yyy Tak
Dlaczego ICG?: Bo Kris
Link do twojego skina: Na codzień latam CJ ale jeśli chodzi to ss 286,118

Ostatnio edytowany przez HoszeQ (2017-07-01 15:58:03)

Offline

#8 2017-07-01 15:54:49

Kris
Administrator
Dołączył: 2016-08-24
Liczba postów: 65
Windows XPFirefox 51.0

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Przyjmuję! Nick: ICG.Inc|Opr.Nick


maxresdefault.jpg

ELO

Offline

#9 2017-07-01 15:56:17

Dunde511k
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-30
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 54.0

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Nick Dunde511k
Wiek 17
Sprawny mikrofon i komunikatory- Micro+ TS&Discord
Moje zainteresowania - Gry,Muzyka,Sport,Transport,Historia oraz troszku Militaria
Gry najbardziej symulatory RPG oraz FPS. Ze sportu piłka nożna. 

Rysopis postaci- Urodzony w 1983 roku 181cm wzrostu zwinny,mocny i nie bojący się wyzwań. Były Marines służący w latach 2004-2014  Służbę zakończył w stopniu Sierżanta. Weteran z Iraku brał udział między innymi w ll bitwie o Faludżę jako jeden z żołnierzy przeszukujących domy. Najlepiej czuje się jako szturmowiec lecz bez problemu łapie za Karabin Snajperski lub strzelbę.Podczas sztrumu lubi chodzić pierwszy i nie boi podejmować ryzyka. ,,No pain no game"
Po zakończeniu służby w 2014 dorywczo kierowca ciężarówki.
Czy akceptujesz regulamin forum i serwera? Tak.
Dlaczego ICG? Widzę w tym potencjał.
Link do skina? Lubię skiny Shadowsów 117 i 118 [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez Dunde511k (2017-07-01 16:08:41)


opkingfish2_1024_ionmbya.png

Offline

#10 2017-07-01 16:01:20

Kris
Administrator
Dołączył: 2016-08-24
Liczba postów: 65
Windows XPFirefox 51.0

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Przyjmuje


maxresdefault.jpg

ELO

Offline

#11 2017-07-01 17:57:47

Elitarny
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-01
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 54.0

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Nick: Elitarny

Wiek: 12

Komunikatory i sprawny mikrofon: Nie posiadam.

Swoje zainteresowania(min 5 zdań): Moje największe zainteresowania to Militaria, wojsko oraz druga wojna światową. Interesuję się również zwierzętami. (Nie mam więcej zainteresowań)

Rysopis postaci(min 10 zdań)(Wiek,cechy charakterystyczne,historia,gdzie służyłeś): Moja postać się nazywa Jack Collins ma 28 lat, jest wybuchowa. Historia, służył w U.S Army, swoją ,,karierę'' żołnierską zakończył na stopniu pod porucznika, jest bardzo zwinny i szybki. Gdy jest w tarapatach, zawsze znajdzie sposób na problem.

Czy akceptujesz regulamin forum i serwera?: Oczywiście jak najbardziej.

Dlaczego ICG?: Wybrałem ICG dlatego że jest tam gracz Ghost (Nakex) i ma ładne skiny, ale nie tylko dlatego chcę zobaczyć jak tam jest.

Link do twojego skina: Nie mam.

Offline

#12 2017-07-01 17:59:01

Kris
Administrator
Dołączył: 2016-08-24
Liczba postów: 65
Windows XPFirefox 51.0

Odp: Rekrutacja do International Contractors Group[OTWARTA]!

Przyjmuję. ICG.Inc|Opr.Nick


maxresdefault.jpg

ELO

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lojalna76 - wspomnienia76 - seriale - end4skill - mtamythicrpg