Polski Serwer Militarii

Witaj na naszym forum graczu!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-27 19:29:19

Sanger
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-27
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Podanie do GROM Poprawione

Twój nick w grze: Sanger
Jako dowódca i pełnoprawny właściciel frakcji, akceptujesz przestrzeganie regulaminu serwera?: Oczywiście.

HISTORIA
Jednostka Wojskowa GROM im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej – jednostka wojskowa Wojsk Specjalnych, sformowana 13 lipca 1990 (Jednostka Wojskowa 2305) w odpowiedzi na postrzelenie przez terrorystów 30 marca 1990 w Bejrucie dwóch Polaków, w odwecie za pomoc polskiego rządu w emigracji Żydów z ZSRR do Izraela.
JW GROM przygotowana jest do prowadzenia szerokiej gamy operacji specjalnych: działań ratunkowych, akcji bezpośrednich, działań antyterrorystycznych (ang. CT). Zamysłem naczelnym, deklarowanym także obecnie była szeroka gama operacji ratunkowych (np. NCE, CSAR, HR), szczególnie na terytoriach wrogich państw, oraz innych objętych wojną, kryzysem itd. Jej tworzenie rozpoczęto w 1990 r., dzięki pomocy Amerykanów, wykorzystując najlepsze doświadczenia zagraniczne, zwłaszcza Stanów Zjednoczonych Ameryki, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec (GSG 9). Jednostki, do których można porównać JW GROM pod względem przeznaczenia, to amerykańskie 1st Special Forces Operational Detachment „Delta” (tzw. Delta Force), SEALs DEVGRU – Naval Special Warfare Development Group, brytyjska SAS czy izraelski Sayeret Matkal. (Część z wikipedii)
O ile dobrze pamiętam, istnieje kilka tłumaczeń o nazwie GROM. Oficjalne rozwinięcie skrótu GROM to: "grupa reagowania operacyjno-manewrowego". Wiadomo mi również, że na początku istnienia GROM'u była to przez jakiś czas jednostka policyjna. GROM "bazę" dowództwa, oraz sztabu posiada w Warszawie w dzielnicy zwanej "Rembertów" oraz zespół bojowy w Gdańsku. Oddział GROM wzorował się na Brytyjskim oddziale SAS, oraz na Amerykańskim Delta Force. W służbie jednostki GROM, zginęło bodajże 4 lub 5 żołnierzy, 4 lata temu zginął instruktor spadochronowy GROM'u. Aktualnym "naczelnym" dowódcą GROM'u jest Piotr Gąstał. Niedawno, gdy byłem na zakupach dowiedziałem się, że istnieje fundacja byłych żołnierzy GROM, ponieważ właśnie ta fundacja wymyśliła konserwę żołnierską xD P.S Bardzo smaczna [dblpt])
(Część z pamięci)

DZIAŁALNOŚĆ JEDNOSTKI GROM W SAN ANDREAS
Jednostka GROM'u znajduję się również w San Andreas prowadzą tam takie akcje jak:
MOOTW- (Military Operations Other Than War).
HR- (Hostage Rescue)
CT- (Counterterrorism)
PR- (Personel Recovery)
CSAR- (Combat Search and Rescue)
SR- (Special Reconnaissance)
DA- (Direct action)
MS- (Military Support)
UW- (Unconventional Warfare)

UZBROJENIE GROM'u
-MP5
-(Ciężko uzbrojeni żołnierze) Ręczny granatnik radzieckiej produkcji RPG-7
-MK48
-M4A1
-Glock 17 (ew. w MTA jakiś inny pistolet)
-Granaty odłamkowe)
POJAZDY
-HMMV
-Uh-1 US Marine Corps
-Motocross
-Quad
-Mig-29

PODMIANKI SKINÓW GROM'u
Na serwerze są już wgrane, więc nie muszę podawać.

LICZBA CZŁONKÓW GROM
Aktualnie mam ok. 5 chętnych kolegów, lecz gdyby GROM został dodany, otworzyłbym rekrutację.



Pozdrawiam Administrację, Sanger [sred])

Offline

#2 2016-08-27 19:30:59

Kris
Administrator
Dołączył: 2016-08-24
Liczba postów: 65
Windows XPFirefox 48.0

Odp: Podanie do GROM Poprawione

Na tak.


maxresdefault.jpg

ELO

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
imvupolska - vini6677 - f23 - eduanimalis - widzowie