Polski Serwer Militarii

Witaj na naszym forum graczu!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-28 20:54:18

Henszow
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-28
Liczba postów: 4
Windows 8.1Chrome 52.0.2743.116

Podanie o Watykan

Twój nick w grze: Henszu
Jako dowódca i pełnoprawny właściciel frakcji, akceptujesz przestrzeganie regulaminu serwera?: No jo
Wymaga się podania dokładnego opisu frakcji, który powinien posiadać: nazwę,opis działalności,uzbrojenia,linki do podmianek oraz liczbę członków:

Bez zbędnego pierdolenia. Historia mojego Watykanu zaczyna się 28 Sierpnia tego roku. Na Papieża zostaje wybrany kardynał Henszow z Polski, po czym decyduje zwołać krucjatę w stronę ziem San Andreas. kardynał przyjął imię Henszu I. Wyrusza tam wraz z Gwardią Szwajcarską, która w szybki sposób zdobywa Angel Pine, oraz zmienia nazwe tegoż miasta na Nowy Watykan. Po zdobyciu NW, przenosi tam stolicę. Reformy Papieża Hensza, przekształcają Gwardię Szwajcarską w Gwardię Kwarcianą, reformuje sposób prowadzenia rządów z Monarchii Elekcyjnej na Dziedziczną Monarchię Absolutną oraz anuluje postanowienia Traktatu Laterańskiego z 1929 roku, dzięki czemu Watykan nie jest już państwem neutralnym.

Uzbrojenie:

Broń palna:
-M4A1
-Mk48
-Saperka
-Nóż
-Sig Sauer P228
-M110
-MP5
-C4
-Granaty

Pojazdy:
*Transportowe
-Ural
-UAZ 469
-Mi 8

*Bojowe
-BMP-2
-MiG 29
-C-17a Globemaster
-Apache

Struktura

Gwardia Kwarciana dzieli się na Siły Lądowe i Siły Powietrzne. Pod Siły Powietrzne podlegają także nasze Siły Specjalne o kryptonimie Watykani Paraszut. Pod SL podlega natomiast Siły Specjalne Wilk.

Ludzie:
-Papież Henszu I
-kardynał Tadeusz_


Dziękuje, licze na zatwierdzenie mojego podania.


9c9748dd2617.jpg

Offline

#2 2016-08-28 21:01:22

Kris
Administrator
Dołączył: 2016-08-24
Liczba postów: 65
Windows XPFirefox 48.0

Odp: Podanie o Watykan

Podoba mi się. Akceptuję.


maxresdefault.jpg

ELO

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
najlepszezmywarki - weryinterestingforum - virtuspro - anomaliepl - minecraftgothicrp