Polski Serwer Militarii

Witaj na naszym forum graczu!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-13 17:31:14

Ray
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-13
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 54.0.2840.87

Podanie o PSF

Twój nick w grze: Ray
Jako dowódca i pełnoprawny właściciel frakcji, akceptujesz przestrzeganie regulaminu serwera?: Akceptuje
Wymaga się podania dokładnego opisu frakcji, który powinien posiadać: nazwę,opis działalności,uzbrojenia,linki do podmianek oraz liczbę członków:

Polish Special Forces - PSF.
Była to pierwsza frakcja w której zaczynałem swoją karierę na Mta. Przed moimi frakcjami, byłem właśnie w tej. Dawna nazwa to Polskie Siły Specjalne, dowódcy niestety nie pamiętam, Ja zaś byłem na stopniu bodajże sierżanta. Jako iż Polak potrafi i Polak może, z nazwy polskiej zrobiłem amerykańską i chuj, mogę. Tyle co do "historii". Przewiduję desanty, czyszczenie pomieszczeń ( gdy pełna baza zostanie ukończona i wgrana ), szturmy, być może musztry o ile żołnierze nie będą idiotami. Skiny zrobię sam, dwa są już ukończone (dowódca i pilot), dołożę 2 dla żołnierzy i starczy. Co do bazy, ma trochę haseł i teleportów oraz nie jest skończona, jeżeli nie byłoby problemu to prosiłbym o wgranie jej wraz ze wszystkimi dodatkami. Używamy głównie broni amerykańskiej, Berylem też nie pogardzimy. Technologia poszła na przód, ta frakcja jest prywatna i nie podlega żadnemu państwu. Czasem można wynająć nas w pomocy podczas wojen. Co do pojazdów, Jakiś samochód cywilny i coś wojskowego, najlepiej Humvee. Linków do podmianek nie podam, ponieważ sam muszę je porobić, gdy będą skończone a frakcja zostanie zaakceptowana, wyśle odpowiednie pliki właścicielowi. Aktualnie jestem Ja, Hans, Raptor( jeżeli ma czas na gre, bo nie chodzi już do gimby itp. ) i to na razie tyle.

Offline

#2 2016-11-13 17:33:46

Kris
Administrator
Dołączył: 2016-08-24
Liczba postów: 65
Windows XPFirefox 49.0

Odp: Podanie o PSF

Przyjmuję.


maxresdefault.jpg

ELO

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
monitoringwroclaw - virtuspro - frontpythons - lodzkie-klatkischodowe - weryinterestingforum